Masáž prostaty

Tantrické techniky, které vám zaručeně pomohou nalézt nové obzory vašeho milostného života! Jaké z nich vyzkoušíte?

Ať už toužíte po tom, dát vztahu se svým partnerem nový rozměr, anebo chcete dosáhnout většího uspokojení při milování, zapomeňte na „chytré rady“ na internetových diskuzích, které stejně nikam nevedou, a raději vyzkoušejte osvědčené tantrické techniky používané už po staletí. Zjistěte, která z nich vám nejvíce vyhovuje a zlepšete sexuální život sobě i svému partnerovi.

Read more

Co je Tantrická masáž?

Na otázku „co je tantrická masáž“ jen stěží získáte stručnou, a zároveň plně vysvětlující odpověď. Není to ani čiré sexuální potěšení, ani klasická masáž jakou známe z ordinací našich fyzioterapeutů a dokonce ani jednoduchá erotická služba. Vlastně je to všechno dohromady, a ještě něco navíc.

Read more

Co je Tantra?

Budeme-li chtít na otázku „Co je tantra?“ odpovědět jedním slovem, musíme mluvit o „spletení“ případně tkanivu nebo pavučině. Spletení životodárné sexuální energie se vším okolo nás od zrození až po samotný zánik. Jde o duchovní cestu, lemovanou mnoha příjemnými prožitky, pokud je následována správně.

Read more

Tantrická masáž

Co je nuru masáž aneb japonské umění erotiky

Erotické masáže dnes nejsou v našem vyspělém světě žádnou zvláštností. Avšak těch, které bychom mohli zařadit mezi skutečné umění, je velice málo. Přesto se k nám z Japonska šíří nejrůznější formy masáží, a mezi jednu z nejlepších řadíme bezpochyby tzv. „klouzavou“ masáž.

Dostáváme se tak k otázce, co je nuru masáž. Tyto masáže se prováděly v japonských historických lázních, a postupem času se technika rozšiřovala i do západního světa. Je důležité však podotknout, že nuru masáže, které jsou prováděny ženami jiného, než Asijského původu, neztrácejí svoji rituální sexuální energii. Ovládat tuto techniku mohou pochopitelně všichni, kteří projeví zájem a trpělivost v učení.

Read more