Nahé Masáže v Praze

Neobyčejná relaxace jiskřící erotickou, svůdné vzrušení a dokonalý odpočinek po náročném dni – to vše mohou nabídnout naše nahé masáže ženám i mužům každého věku, zálib i preferencí. U nás najdete vše, co budete k dokonalému zážitku potřebovat. Sestavte si své vlastní menu a ochutnejte to nejlepší z mnoha druhů erotických masáží a rozmanitých doplňkových služeb v podání profesionálních masérek a masérů, které si sami vyberete.

Nahé masáže jako extáze smyslných doteků mnoha podob

Erotická masáž v podání našich zkušených masérů a masérek je velmi něžná a jemná. Hbité prsty se nezaměřují jen na klokotající vřídlo vaší žádostivosti, ale do sytosti se věnují každému záhybu vašich erotogenních zón. Ale může to být ještě lepší! U nás zjistíte, jak báječná může být masáž naolejovanými rozpálenými ňadry, bříškem, zadečkem nebo ohebnými prsty u nohou. Záležet bude na druhu masáže a vaší domluvě s masérem či masérkou. Zvláště technika tělo na tělo, reprezentovaná u nás zejména exotickou nuru masáží, povzbudí erotično a navodí neopakovatelné pocity vzrušení.

  • All
  • Maséři
  • Masérky

Naše nahé masérky a Nazí Maséři – Mistři ve čtení řeči těla

Víme, že sympatie mezi personálem a klientem je v tomto případě stěžejní. U nás je můžete maximálně podpořit výběrem té správné masérky či maséra.

 

Nezáleží na tom, jestli jste muž, nebo žena – ano, kromě erotických masáží pro muže u nás dokonce najdete i speciální erotické masáže pro ženy a dokonce i masáže pro páry. Naši maséři patří k těm nejlepším ve svém oboru a umí vyjít vstříc i těm nejzvláštnějším přáním. Vyzkoušejte jejich kvality na vlastní kůži v našem tematicky zařízeném salonu a přesvědčte se, jak skvěle umí odtušit vaše skrytá přání!

 

Více možností – Více vzrušení

Nezapomínejte, že každá masérka i každý masér jsou docela jiní. Sami se vzdělávají, aby erotická masáž z jejich rukou byla s každým opakováním lepší, a dbají i o krásu a čistotu svého těla. Erotické masáže přizpůsobují požadavkům klientů i jejich aktuální náladě – jednotlivé akty jsou proto neopakovatelné, a právě proto tak výjimečné.

 

Od nás odejdete (u)spokojení

Erotické masáže u nás nemají jednotnou šablonu, takže nemohou sklouznout do nudné a ubíjející rutiny. Na úvod si užijete uvolňující sprchu, která očistí vaše tělo i mysl a zvýší citlivost pokožky pro nadcházející koncert doteků. Sprchu můžete absolvovat v soukromí nebo pozvat vybraného maséra či masérku pod horký proud.

 

Masáž obvykle začíná na břiše – dokonale se uvolníte a zjistíte, jak citlivá může být zadní strana stehen, hýždí či podpaží atd. Objevíte své dosud utajené erotogenní zóny, vychutnáte si jedinečné vlastnosti jednotlivých masážních emulzí (liší se podle druhu zvolené masáže a vašich preferencí), a poznáte smyslnost masáže prováděné chodidly (Footjob masáže), ňadry nebo třeba lokty, v rámci havajské Lomi Lomi.

 

Pestré Menu

Uspokojíme každého. Vyzkoušet můžete tantra masáže, nuru masáže, dráždění prostaty dovedené k dokonalosti a samozřejmě i řadu dalších doplňkových technik nabízející uspokojení i těch nejnáročnějších tužeb, které si můžete k jedné z masáží přiobjednat,

 

Všechny masáže vždy směřují k vyvrcholení. Cílem je navození skutečně bouřlivého orgasmu, přinášejícího pocit dokonalé relaxace a uvolnění. A nemusí zůstat jen u jednoho – naše masérky i maséři to umí rozpálit, tak proč byste se měli omezovat? Otestujte své hranice a vyzkoušejte si, kolik rozkoše dokážete přijmout z rukou vášnivých a zkušených odborníků.

 

Navštivte náš erotický salon nebo si objednejte erotickou masáž k sobě domů či do hotelu v Praze či blízkém okolí. Odměňte se a poznejte na vlastní kůži energii smyslných doteků zakončených bouřlivým orgasmem!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!