Kerol

 • Věk:
  20 let
 • Výška:
  173 cm
 • Váha:
  56 kg
 • Prsa:
  2

Půvabná Kerol, jedna z našich nejpřitažlivějších dívek, jež do puntíku splňuje ideál antické krásy, musí učarovat snad každému muži. Její třpytící se dlouhé vlasy, krásná ňadra a kulatý zadeček si doopravdy zamilujete, stejně tak jako každou vteřinu, kterou v příjemné společnosti této půvabné slečny strávíte.

Naše Kerol je však nejen velmi svůdná, ale také doopravdy šikovná. Erotické masáže jsou její vášní, které podlehla natolik, že kvůli nim absolvovala i několik kurzů v cizině, kde měla možnost učit se od předních světových odbornic, jak přivést každého muže ke štěstí prostřednictvím svých magických doteků, a to se jí daří. Stejně tak tato kráska dostane ty, kdo si chtějí užít lap dance se vším všudy, neboť vlnění se v rytmech hudby, je její velká vášeň.

Kerol je skvělou volbou pro všechny muže, kteří milují dívky na úrovni. Prvotřídní přístup, vybrané chování, a přirozená inteligence, to vše promění běžnou intimní masáž v naprosto jedinečný zážitek, na který hned tak nezapomenete. Zamiřte proto do našeho salonu a nechte tuto spanilou slečnu, aby vám předvedla své milostné umění.