EROTICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE V PRAZE

Naše erotické relaxační masáže jsou vhodné pro všechny muže, kteří si potřebují před erotickým uvolněním nejdříve pořádně odpočinout, ulevit svalům a uvolnit nahromaděný stres a napětí. Pokud cítíte, že toho na vás bylo v poslední době opravdu hodně, nebo vám delší dobu trvá, než se skutečně hluboce uvolníte a zbavíte negativních myšlenek, bude se vám tato skvělá erotická masáž jistě líbit.

Ceník relaxační masáže
za 60 minut3000 Kč120 EUR
Nuru masáž
  • All
  • Maséři
  • Masérky

EROTICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE – VZRUŠENÍ A UVOLNĚNÍ V JEDNOM

Při této masáži je kladeno rovnítko mezi částí relaxační a erotickou. První polovina masáže vás velmi rychle uvrhne do hlubin sladkého nicnedělání a hlubokého odpočinku. Tento prožitek se velmi podobá tantře, ale obejde se zcela bez vaší spolupráce. Nemusíte reagovat na žádné podněty ani provádět speciální dechová cvičení. Jen se položíte na měkké lůžko v doprovodu tlumeného světla svíček a příjemné relaxační hudby, a necháte se jemnými doteky vaší masérky či maséra odnést až k hranici světa snů.

 

KDYŽ CHCETE TO NEJLEPŠÍ

Tento typ erotických masáží vznikl díky citlivé kombinaci několika druhů masážních technik: znalci poznají prvky klasických, tantrických i thajských masáží. Jednotlivé postupy se rafinovaně doplňují tak, abyste si z každé masáže odnesli skutečně jen to nejlepší. Stačí se dokonale uvolnit, přestat na cokoliv myslet a užívat si smyslných doteků po celém těle.

 

MAGIE ZKUŠENÝCH RUKOU

Ale ve hře zdaleka nebudou jen ruce. Na vlastní kůži zjistíte, jaké to je, když se vás dotýkají plná a pevná ňadra a krásně tvarovaný zadeček. Postup masáže je volen individuálně – podle vaší aktuální nálady a fyzického napětí.

 

EROTICKÝ VÝLET DO JINÉ DIMENZE

V závěru masáže bude osobní rozjímání přerušeno tím nejlepším způsobem – erotickou masáží! Doteky vaší krásné masérky či maséra najednou získají zcela jiný náboj a vy se ze světa hlubokého rozjímání okamžitě přesunete až k nejvyšší formě uvolnění.

Ale okamžitý orgasmus nečekejte – naše profesionálka si ještě chvíli bude hrát s vaší touhou, povzbuzovat vzrušení a zase ho tlumit. A teprve ve chvíli, kdy budete skutečně připraveni, vás odmění bouřlivým orgasmem. Pár minut hlazení v závěru se pak postará o skutečně hluboký a uvolňující zážitek, který bude doznívat ještě po několik dalších dní.

 

VYZKOUŠEJTE A POCHOPÍTE

Erotickou relaxační masáž nelze zkrátka jednoduše popsat – ta se musí zažít! Vyberte si svou ideální masérku (anebo maséra) z naší galerie a nechte se hýčkat v jedinečném prostředí našeho salónu v centru Prahy. Garantujeme vám, že na tento zážitek jen tak nezapomenete!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!