Masáže Prostaty v Praze

Masážemi prostaty dokážeme vyhovět každému muži, který se nestydí dát průchod své sexualitě pomocí této dříve zapovězené techniky. Zatímco ještě před pár lety by se z pohledu většiny heterosexuálních mužů jednalo o naprosté tabu, dnes patří masáže prostaty ke stále více oblíbeným zážitkům pro ty, kteří mají chuť zkusit něco nového.

Pokud také vy chcete prožít tyto specifické, slastné okamžiky, svěřte se do rukou našich krásných dívek a nechte je, aby vás zasvětily.

Ceník masáže prostaty
vybraná masáž+500 Kč+20 EUR
Eskort servis masáž
  • All
  • Maséři
  • Masérky

MASÁŽ PROSTATY S BLAHODÁRNÝMI ÚČINKY

Důvod, proč právě tato masáž nabírá na takové oblibě, nespočívá jen v hlubokých prožitcích, které přináší. Pravidelná přímá i nepřímá stimulace pomáhá předcházet rakovině prostaty, a také navozuje pocity klidu a pohody. Tím přináší nejen celkové zlepšení zdravotního stavu, ale především zvyšuje sexuální výkonnost.

 

INTENZIVNÍ MOMENTY

Zaujala vás masáž prostaty natolik, že ji máte zájem vyzkoušet, ale bojíte se odmítnutí nebo nemáte zkušenosti? Naše zkušené masérky vám rády pomohou překonat strach i stud a proniknout do tajů nové dimenze.

Erotickou masáž prostaty si můžete vychutnat sami, ale stejně tak máte možnost s sebou vzít i svou drahou polovičku. Budete-li chtít, v rámci masáže pro páry jí naše dívky vše ukáží, a bude-li mít chuť, může převzít iniciativu, a stimulací mužského bodu G vás dovést do extáze.

Stejně tak nezáleží na tom, zda již máte se smyslnými masážemi zkušenosti. Masérky v našem luxusním salonu vám budou trpělivými průvodkyněmi. Během intimních masáží prostaty vám pomohou najít cestu do vašeho nitra a díky jejich příjemné společnosti si tento smyslný zážitek dokonale vychutnáte.

 

PŘÍJEMNÁ RELAXACE

Stejně, jako u všech našich erotických masáží, budete po příchodu do salonu nejprve přivítán vámi vybranou masérkou, se kterou se následně odeberete do koupelny. Naše krásná slečna pro vás připraví horkou lázeň, kde se v její příjemné společnosti dokonale uvolníte a zároveň z vás spadne všechen ostych i obavy.

Následně se přesunete na lehátko, kde se vaše vyvolená bude věnovat nejprve klasické relaxační masáži. Jakmile se budete cítit připraveni, dojde na stimulaci prostaty, ať už v poloze na zádech či na břiše, podle toho, co je vám příjemné. Ta probíhá nejprve zvenku laskáním hráze a varlat a posléze i přímou masáží prostaty, která vás nakonec ve spojení se zevní masáží penisu přivede k mohutnému vyvrcholení.

 

ZAPOMEŇTE NA STUD

Stále více pánů o tomto vzrušujícím zážitku tajně sní, protože se stydí či bojí svou partnerku o masáž prostaty požádat. Někteří mají strach, že případná záliba ve stimulaci mužského bodu G, jak se prostata také někdy nazývá, je ocejchuje na homosexuála. Podobné znepokojení vyvolává v některých i fakt, že muž většinou v sexu vystupuje dominantně, zatímco při tomto druhu uspokojení se role obrací.

Tyto obavy však v žádném případě nejsou na místě. Každý má právo na spokojený, plnohodnotný sexuální život, jehož součástí může být i tato intenzivní stimulace.

 

NUTNÁ PŘÍPRAVA – VYHNĚTE SE NEPŘÍJEMNÝM SITUACÍM

Určitě si chcete užít masáž bez obav, a proto ještě před příchodem do našeho salonu vyžadujeme provést důkladnou očistu těla. Měli byste být dokonale vyprázdněni – doporučujeme například klystýr a stejně tak vám pomohou i některé přírodní preparáty volně dostupné v lékárnách.

Máte chuť povznést váš sexuální život a udělat zároveň také něco pro zdraví vaší prostaty? V tom případě neváhejte a zamiřte do našeho salonu ještě dnes. Ve společnosti krásných dívek se dokonale odreagujete a navíc si s sebou domů odnesete nezapomenutelné zážitky.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!