Nuru masáže v Praze

Naše zkušené masérky patří ke špičkám ve svém oboru – jen pohled na jejich žhavá těla dokáže skutečně rozpálit, a co teprve smyslné doteky prstů, ale i hýždí nebo prsou přímo na vašem těle, jaké vám zprostředkují naše Nuru masáže … Oblíbená orientální technika vám tuhle lákavou rozkoš dopřeje plnými doušky a naplno vybičuje vaše vzrušení.

Ceník nuru masáže
za 60 minut1800 Kč75 EUR
za 90 minut2400 Kč95 EUR
Masáž pro ženy

NURU MASÁŽE PRO SKUTEČNÉ POŽITKÁŘE

Nuru masáž v sobě spojuje to nejlepší hned z několika vzrušujících asijských umění. Nechybí jí vynalézavost tradičních japonských masáží, povzbuzení hluboké intimity z tantra roviny ani bouřlivé vyvrcholení klasické erotické masáže.

 

DOPŘEJTE SI ŽHAVÝ KONTAKT DÍKY JAPONSKÉ EROTICKÉ MASÁŽI

Od klasické erotické masáže se ta Nuru liší především tím, že masérka při ní nepoužívá zdaleka jen ruce. Ty dostanou svou příležitost hlavně na začátku, kdy na vaše tělo nanesou kluzkou vrstvu Nuru gelu a zkušenými doteky a laskáním rozproudí váš chtíč. Pak šikovné prsty ustoupí stranou a jejich místo zaujmou pevná prsa a zadeček, jež se budou doslova vozit po vašich nohách, hrudníku a především intimních místech. Tak smyslné a erotikou nabité číslo jste určitě ještě nezažili!

Nuru alias japonská erotická masáž byla původně součástí lepších lázeňských salónů v Asii, odtud se však pro své nepopiratelné přednosti velmi rychle rozšířila do USA, Kanady a samozřejmě také do Evropy.

 

JAK U NÁS PROBÍHÁ EROTICKÁ BODY TO BODY MASÁŽ?

Maximální potěšení prostřednictvím Nuru gelu z rukou vyškolené masérky má několik podmínek. Především se nesmíte bát nových věcí a nečekaných erotických zážitků. Musíte CHTÍT podlehnout a nechat se svést. Myslíte, že to zvládnete?

 

SPOLEČNÁ SPRCHA

Naše zkušená odbornice vás nejdřív pozve do společné sprchy. Ta je důležitá. Díky ní získá Nuru gel, vyrobený z mořských řas a původně používaný v kosmetických salónech pro zjemnění a omlazení pleti, své jedinečné kluzké vlastnosti. (Malá lekce japonštiny – Nuru znamená právě kluzký nebo hladký.) Teplá voda také uvolní svaly a odplaví starosti a stres.

 

ESKALACE VZRUŠENÍ S MASÁŽÍ TĚLO NA TĚLO

Do masážního salónku vstoupíte báječně uvolnění. Nejdříve si lehnete na břicho, aby mohly masérčiny šikovné prsty uvolnit napětí vašich zad a šíje. Nepotrvá jim to dlouho a najdou přitom každé citlivé místečko. Jakmile dostatečně zrelaxujete, masérka vás požádá o přetočení. Ještě chvíli se bude věnovat unaveným svalům,  a vám přitom poskytne skutečně vzrušující výhled. Ze sprchy odešla samozřejmě nahá, takže se můžete bez zábran kochat.

 

KLUZKÁ TĚLA

Teď přijde na řadu teplý a příjemný nuru gel. Pokryje každý centimetr kůže a učiní vás vnímavějším ke hmatovým stimulům. Vaše krásná masérka vzápětí použije všechny své půvaby a začne ta pravá akce! Bude vás masírovat svým poprsím, zadečkem a klidně i celým tělem. Lehne si a bude se po vás doslova klouzat. Tam a zpět, ucítíte horký dotek její kůže a zažijete dokonalé spojení na všech úrovních.

 

BOUŘLIVÝ VYVRCHOLENÍ

Intenzivní fyzická stimulace nezůstane bez odezvy. Masérka to vycítí a okamžitě vás zahrne cíleným laskáním, které díky přítomnosti báječně hladkého nuru gelu snadno vyvrcholí do fantastického orgasmu. Tím to ale nekončí. Aby váš prožitek byl co nejlepší, zahrne vás vaše sexy kráska ještě další péči, která vám pomůže se absolutně uvolnit a zrelaxovat. A pokud budete mít sílu a chuť, nemusí být vaše předchozí číslo ani zdaleka tím posledním. Erotikou nabitá atmosféra, živočišná blízkost a zkušenost našich masérek dokážou povzbudit k neuvěřitelným výkonům!

ZÁVĚR

Na závěr opět přijde sprcha pohodlně smývající vodou rozpustný Nuru gel, takže rozhodně nebudete odcházet zpocení a ulepení. Mýdlo není potřeba. Jednoduše se obléknete a jdete domů, perfektně odpočinutý a nabitý energií.

 

Pokud na vás dolehnout starosti a stres, určitě nás navštivte!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!