Erotické Masáže pro Ženy

Erotické masáže pro ženy se dnes těší stále větší oblibě a není divu. Která dáma či dívka by si nepřála, na chvíli se ocitnout v rukou sličné masérky nebo opáleného krasavce, který ví, kam šáhnout? Nemusíte se bát ani studu či předsudků, naopak smyslná masáž vám usnadní nalézt cestu k sebe sama a pomůže zlepšit váš milostný život.

Ceník masáže pro ženy
za 60 minut1500 Kč60 EUR
za 90 minut2000 Kč80 EUR
Relaxační masáž
  • All
  • Maséři
  • Masérky

Erotické masáže pro ženy, které vás zbaví zábran a otevřou vám nové obzory

Pro mnoho žen nemusí být lehké do našeho salonu poprvé přijít. Mohou se stydět, neví, co očekávat nebo návštěvu u nás považují za nevěru. Víme moc dobře, jak je pocit pohody a bezpečí pro něžné pohlaví důležitý, a právě tomu je celý průběh smyslné masáže pro ženy přizpůsoben.

Vždy budeme plně respektovat vaše hranice a záleží jen na vás, do jak velkého dobrodružství se pustíte. Do tajů našich masáží můžete pronikat postupně. Následně se samy rozhodnete, zda zvolíte nevinné lechtání pírky na intimních místech, něžné hlazení či raději dáte přednost intenzivní masáži vagíny.

Intimní masáže s sebou přinášejí řadu benefitů

Brzy sama poznáte, že veškeré obavy byly absolutně zbytečné a naopak si začnete užívat pocit jedinečnosti, který se záhy dostaví. Zjistíte, že citlivá ženská masáž s sebou přináší jen samá pozitiva:

  • poznáte sebe sama
  • vyzkoušíte něco jedinečného
  • zbavíte se stresu
  • uvědomíte si svou ženskost
  • zlepšíte své sebevědomí
  • posílíte imunitní systém

Jak taková erotická masáž pro ženy probíhá?

Po příchodu do salonu budete nejprve uvítána sympatickou osobou, ať už mužem či ženou, dle vašeho předchozího výběru, se kterou chcete do říše smyslnosti vstoupit. Důležitá je otevřenost, a proto se nebojte hned na začátku sdělit, jak si průběh masáže představujete, co vás láká či naopak, co zkoušet nechcete.

Koupel uvolní a zbaví nervozity

Následně se společně odeberete do koupelny, odkud se milý průvodce na chvíli vzdálí, aby vám poskytl dostatek soukromí na převlečení. Jakmile budete připravena, vstoupíte spolu do horké lázně. Mezitím, co budete relaxovat, masér či masérka důkladně namydlí každý záhyb na vašem těle. Budete se cítit naprosto uvolněná a svěží. Pokud se již nemůžete dočkat toho, co bude následovat, můžete zamířit pouze do sprchy. Uvidíte však, že ve vaně plné husté pěny a v příjemné společnosti krásné dívky či galantního muže se budete cítit jako královna.

V roli vznešené bohyně

Jakmile budete dostatečně uvolněná, přesunete se na lehátko, kde se vás ujmou šikovné prsty našich odborníků. Začátek je velmi poklidný. Oddáváte se lechtání pštrosích peříček, zatímco masér se postupně zaměřuje na erotogenní zóny na vašem těle. Šíje, ušní lalůčky i prsty, nic nepřijde nazmar. Všechen ostych již dávno zmizel, naopak se nemůžete dočkat toho, co bude následovat. Na požádání se otočíte na záda a vychutnáváte si něžnou masáž bradavek jemnými oleji a emulzemi s vůní jarních květin.

Cesta na vrchol blaha zaručena

Doteky směřují stále níž, ztrácíte se ve svých pocitech, napětí by se dalo krájet a atmosféra v místnosti houstne. Masáž pochvy, kterou přijmete téměř s povděkem, zažehne plamen, který již nelze uhasit a vy ani nevíte, čí jste. Pomalu nad sebou ztrácíte kontrolu a cítíte, že nekonečná slast se blíží, a bude se opakovat, kolikrát jen budete chtít. Vzrušení pomalu doznívá, zatímco si vychutnáváte nezvyklou lehkost. Příjemné pocity však přetrvávají i po masáži. Nejspíš se vám ani nebude chtít odejít.

Odhoďte stud a vyzkoušejte erotické masáže pro ženy ještě dnes. Seznámíte se s milými lidmi, poznáte lépe své tělo a zjistíte, co se vám líbí.

Navštivte naše studio a dopřejte si, na co máte právo. Zaručeně nebudete litovat!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!