Co je nuru masáž aneb japonské umění erotiky

Tantrická masáž

Erotické masáže dnes nejsou v našem vyspělém světě žádnou zvláštností. Avšak těch, které bychom mohli zařadit mezi skutečné umění, je velice málo. Přesto se k nám z Japonska šíří nejrůznější formy masáží, a mezi jednu z nejlepších řadíme bezpochyby tzv. „klouzavou“ masáž.

Dostáváme se tak k otázce, co je nuru masáž. Tyto masáže se prováděly v japonských historických lázních, a postupem času se technika rozšiřovala i do západního světa. Je důležité však podotknout, že nuru masáže, které jsou prováděny ženami jiného, než Asijského původu, neztrácejí svoji rituální sexuální energii. Ovládat tuto techniku mohou pochopitelně všichni, kteří projeví zájem a trpělivost v učení.

 

Co je to nuru masáž a proč zrovna „klouzavá?“?

Přívlastek „klouzavá“ je odvozeno od samotného názvu masáže, jelikož „nuru“ znamená v japonštině „kluzký“. Masírovaní probíhá ze strany masérky i jejího zákazníka bez oblečení. Příprava klienta začíná koupelí či sprchou. Tradičně se jedná o společnou bylinnou koupel, která je jakousi předehrou hlavní masáže. Po skončení se ani jeden z nich neutírá, neboť vláčná pokožka umocní požitek z masáže.

Klient je následně položen na mokré lehátko nebo podložku, kde jej masérka natře speciálním gelem vyrobeným z mořských řas Nori. Masážní olej je průhledný, bez zápachu a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, takže se není třeba obávat alergií. Kromě toho, že má skvělé třecí vlastnosti, napomáhá také k uvolnění stresu a polevuje napětí.

Díky nuru gelu dochází ke zvýšené citlivosti pokožky, a tak každý dotek přináší větší intenzitu prožitku. Během zahajovací koupele se doporučuje gel zahřát, a to velmi jednoduchým způsobem – stačí jen na chvíli vložit uzavřenou nádobku do teplé vody. Po vyjmutí je důležité se ujistit, zda je teplota gelu vyhovující, aby nedošlo k poranění.

Kromě toho jej lze použít též jako osobní, vysoce kvalitní lubrikant. V případě, že by vám nevyhovovala jeho konzistence, můžete ho zředit s doporučeným množstvím teplé vody, ale zde je třeba brát v úvahu jisté riziko ztráty elasticity. Samotná masáž je zahájena dotykem těla klienta rukama, a následně celým tělem masérky, a to doslova – masérky zapojují nejen ruce, ale také chodidla, prsa nebo zadeček. Nejdůležitějším prvkem masáže je navození příjemného pocitu a nevídané rozkoše.

Masáž pro muže

Nuru masáž – co to je? No přece zabiják stresu a probouzeč sexuální energie!

Ačkoli už vám technika této masáže byla nastíněna, někteří z vás možná ještě pořád tápete, a ptáte se, co to je nuru masáž, a hlavně za jakým účelem? Možná vás to překvapí, ale v japonských lázních kdysi nebylo hlavním cílem sexuální vyvrcholení masírovaného. Důraz byl kladen především na duševní pohodu, relaxaci a zbavení stresu. Nejen  v dnešním uspěchaném světě, ale také v minulosti museli lidé čelit napětí, které se na ně valilo v zaměstnání nebo ve škole. Právě tyto formy relaxu byly stavěny na úroveň léčebné terapie. Pokud se však ptáte na pocit vzrušení, ten se při správné technice dostaví vždy, ale samotná masáž nemusí pokaždé končit vyvrcholením.

Eskort servis masáž

Pro koho je masáž určena?

Pro všechny, kteří se chtějí odpoutat od každodenního stresu, a zažít něco nového a příjemného. Techniku nuru si oblibují také mnohaleté manželské páry, které se v Japonsku vydávají za zkušenými profesionálkami, aby se masáž naučili jeden na druhém aplikovat.

Během výuky jim masérka ukáže nejen, jak na to, ale také jim může pomoci k celkovému snížení duševního a fyzického napětí. Některé páry dokonce tvrdí, že se díky nuru masážím vzájemně sblížili a pochopili svá těla. Ostatně, masáž provedená s čistou láskou vede k daleko silnějšímu prožitku.