FootJob Praha

Příležitostí ke kvalitnímu footjobu Praha nenabízí mnoho! Footjob je sexuální praktika, při které masérka masíruje mužův penis a všechny ostatní erotogenní zóny svými nohami. Je tedy nepenetrativní, nejedná se o klasický sex. V dnešní době, a nejen v ní, je mezi muži velice oblíbená, mnoho z nich se za tuto zálibu ovšem stydí. Před partnerkami ji nepřiznají, protože se bojí jejich reakce.

 

A přesně proto Vám nabízíme tuto možnost u nás. Službu získáte bez jakéhokoliv studu, chápeme Vás a jsme tu vždy pro Vás! Vaše spokojenost je pro nás tou hlavní prioritou. Tento sen dokážeme uskutečnit. Jsme zde pro všechny, ať už nováčky, kteří hledají nové sexuální zážitky a neví, co čekat, tak i pro lidi, kteří vyhledávají erotické masáže pravidelně. Na své si u nás určitě přijdete i Vy.

Footjob i u žen?

Většinou se jedná pouze o masáž penisu a třísel, určenou mužům, ale může to být i naopak. Muži nohami masírují prsa svých partnerek, možnost je také u pohlavního orgánu, to ale vyžaduje určitou obratnost, schopnosti a šetrnost partnera. Ženy tak ale většinou orgasmu nejsou schopny dosáhnout a jedná se spíše o předehru před sexem samotným. Může být použita jako zpestření Vašeho sexuálního života.

 

Význam

Footfetish (z anglického překladu úcta a obdiv k nohám) se vztahuje hlavně k nohám ženského pohlaví. Nejlepší reputaci mají hebké, štíhlé nohy, nejlépe s nalakovanými prstíky. Musí být samozřejmě opečovávané, dlouhé nehty zde rozhodně nechceme, mohlo by dojít k nepříjemnému úrazu. Je to záliba nejenom v nahých nohou, ale i různých punčochách, podvazcích a botách – hlavně lodičkách nebo kozačkách. Existují také speciální erotické botky. Některé muže vzrušuje dotek látky na jejich přirození.

 

Footjob Praha – Průběh

Pokud Vás zajímá, jak taková masáž vlastně probíhá, je to následující. Masérka vás svými nohami hladí, masíruje a vzrušuje. Přivede Vás tak až k úplnému vyvrcholení, které je žádané, ale není hlavním cílem. Používají se celé nohy včetně nártů a hlavně chodidel. Často se využívá palců.

Nejčastěji obepíná masérka mužův penis mezi svými chodidly a postupně zvyšuje vyvíjený tlak. V pozadí hraje hudba s erotický podtextem, mohou se také používat éterické oleje nebo lubrikanty, aby se zážitek nestal nepříjemným kvůli odřeninám.

Celé Vám to dohromady dá pocit intimnosti a budete si přát, aby to trvalo věčně. Na rozdíl od obyčejné ruční masáže je tento zážitek okořeněn krásnými a hbitými nohami našich specialistek.

Nejde zde pouze o orgasmus, důležitý je zážitek z celé masáže.

našem salonu vám footjob nabízíme jako doplňkovou služby ke všem ostatním masážím. Naše masérky mají bohaté zkušenosti a dokáží Vám tak dopřát výjimečný zážitek, na který budete vzpomínat dlouho poté. Doba základní masáže se pro Vás tak prodlužuje o dobu masáže pomocí nohou. Masáž následuje vzápětí po té klasické. Základem je jedna masérka, ale za více peněz můžete mít i dvě.