MASÁŽE LINGAMU

Masáže lingamu svým názvem vznikly ze sanskrtu, což je velice starodávný staroindický jazyk. Jeho význam je jednoduše „penis“. Jde tedy o masáž penisu. Jedná se ale o mnohem více než masturbaci. Inspiraci čerpá z Kámasútry a také z tantrického a taoistického přístupu k sexu.

 

Rozvíjí fantazii a učí vás poznávat vlastní tělo. Hlavním cílem není okamžitý orgasmus, i když je možné že dosáhnete i orgasmu několikanásobného, ale postupné uvolnění a relaxace. Orgasmus je vlastně přirozenou reakcí těla na vzrušení. Masáž funguje dokonale na zklidnění člověka a příjemné dozvuky této masáže pocítíte ještě několik dalších hodin.

 

Masáž lingamu je neoddělitelnou součástí tantrické masáže. Většinou přichází přímo v návaznosti na první masáž. Můžete si jí přikoupit k té tantrické nebo na ni můžete jít jako na samotnou masáž.

 • All
 • Maséři
 • Masérky

Při masáži lingamu věnuje masérka největší pozornost samozřejmě vašemu pohlavnímu orgánu. Jak okolí pohlaví, tak i vnější a vnitřní oblasti pohlavních orgánů. Jde o velice jemnou masáž, která vám bude maximálně příjemná. Odborníci, i ze zdravotních profesí, se o tuto masáž zajímají kvůli vlivu na erektilní poruchu, ať už z hlediska fyziologického tak po stránce psychosomatické.

 

ÚČEL MASÁŽE LINGAMU

Kromě již zmíněného uvolnění a relaxace má lingam masáž spoustu dalších přínosů. Je známo, že se o mužích říká, že mají mozek v kalhotách. Lingamem muži vnímají úplně všechno – chlad, teplo, vánek i doteky. Cílem masáže je odstranit z lingamu veškerá traumata. Ať se jedná o jizvy po operacích nebo necitlivosti po obřízce. Pravidelnou masáži se dá citlivost obnovit.

Správné vnímání masáže vás pomocí projekce přinese blíž ke svému pravému Já. Nejde o to, aby se mozek projevil v lingamu, ale o to, abychom pomocí něj dokázali lépe vnímat náš mozek. Váš masér je pouze vaším průvodcem, který vám pomáhá proniknout do toho tajuplného světa a přináší vám u toho krásné prožitky. Masáž střídá fázi vzrušení s fází uvolnění, toto je možné opakovat i několik hodin, což je více než je možné dokázat v milování.

 

JAK LINGAM MASÁŽE PROBÍHAJÍ?

Má několik částí. Účinkující mohou být oblečeni v tradičním oblečení jménem lunghi. Můžou ale také být nazí.

 • Zaujetí vhodné polohy, příprava pomocí omytí těla, sprchy, relaxační hudby a vůní.
 • Úvodní část – Jedná se hlavně o dechová cvičení, která slouží k uklidnění psychického napětí a navození atmosféry.
 • Navození důvěry mezi masérem a klientem je snad nejdůležitějším krokem před masáží samotnou.
 • Vlastní masáž lingamu. Různé techniky pro navození vzrušení a relaxace.
 • Vyvrcholení, odpočinek jsou posledními částmi masáže. Poté se může opakovat masáž.

 

JAKÉ MAJÍ LÉČEBNÉ ÚČINKY

 • Zbavuje muže nahromaděného stresu.
 • Pravidelná masáž zlepšuje celkový stav pohlavních orgánů, protože se střídá technika prokrvení s technikou hlubokého uvolnění.
 • Člověk se učí hlubšímu prožívání stimulace, což může pomoci i Vašemu prožitku ze sexu.

Masáž pohlavních orgánů uvolňuje do těla endorfiny – všem známé hormony štěstí. Uvolňuje a rozpouští všechny bloky a naakumulovaná energie se rozvádí do celého těla. Neváhejte se objednat do našeho salónu erotických masáží v Praze na tuto báječnou masáž, která si klade za cíl uctívat mužův penis a uspokojit jeho potřeby.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!