Masáže Joni v Praze

Naše dráždivé masáže joni jsou tantrickou masáží zaměřeného na ženu. Joni (nebo také yoni) znamená v překladu vagína, ale při masáži rozhodně nepůjde jen o ni. Ženy mají více center rozkoše a žádné z nich zaručeně nebude opomenuto.

 

Masáže Joni jako probouzeč ženské sexuální energie

Základy této techniky vycházejí z indické tantry a učení Kámasútry. Uvnitř ženské vagíny i v jejím okolí je řada různě citlivých bodů, reagujících na nejrůznější podněty. Nejde jen o fyzické doteky, ale také o zážitky nebo negativní vzpomínky. Čím více nepříjemných věcí se na ženu nabalí, tím jsou její joni body méně citlivé, což se podepisuje na kvalitě sexuálního vzrušení a požitku z milostného aktu. Při této erotické masáži dochází k jejich aktivaci a postupnému obnovení, vzápětí následovaného velmi příjemnými pocity, radostí a často až euforií.

  • All
  • Maséři
  • Masérky

Naše Yoni masáže nabízejí láskyplný dotek i důvěrné spojení

Ženy se všeobecně světu otevírají mnohem hůře, než muži a dlouho jim trvá, než si ke svému masérovi či masérce vybudují důvěru a zcela se mu odevzdají. V našem salónu chceme svým klientkám nabídnout jen ty nejlepší podmínky.

 

Smyslný prostředek k uvolnění emocí

Cílená stimulace bodů joni napomáhá v těle rozproudit pozitivní životní energii a skrz její usměrnění nám dovoluje poznávat sebe sama a ukazuje, jak nejlépe požít přítomný okamžik. Postupně dochází také k odbourání negativních emocí či reakcí, které se pro ženu „nehodí“ nebo se nám „zdají nepatřičné.“ To vše přispívá k maximalizaci zážitku a umocnění sexuálního potěšení a pocitu radosti.

 

Cílem ani podmínkou Joni masáže není orgasmus

I když je celotělová masáž joni velmi dráždivá a smyslná, nemusí při ní dojít k orgasmu, pokud vy sama nebudete chtít. Takže pokud se na podobný zážitek jednoduše necítíte nebo máte s dosahováním cílové mety potíže, není to problém.

 

Domluvit se můžete před samotnou masáží nebo kdykoliv během ní své rozhodnutí změnit. Je jen a jen na vás, zda se pokusíte překonat své hranice nebo se jednoduše oddáte jedinečnému dráždění a laskání, jež vás vtáhne do báječného světa radosti a příjemných pocitů.

 

Jedna návštěva nestačí…

S každou joni masáží se navíc vaše prožitky stupňují a obohacují – takže to, co vám napoprvé přijde nemyslitelné nebo dokonce nemožné, se může po několika sezeních pod cílenou péči terapeuta či terapeutky změnit ve zcela běžný vzrušující zážitek. Vyzkoušejte to pod odborným vedením našich profesionálů a poznejte na vlastní kůži, jaká pozitiva může masáž joni přinést právě vám!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Objednejte si 2 hodiny Tantrické masáže a získejte od nás Jacuzzi, nebo Saunu s vaší masérkou / masérem jako dárek!